Inteligentná televízia Servis počítačov Výstavba sietí Bezdrôtová optika Domáce zariadenia biznis

O nás

Spoločnosť LIGHTNET, s.r.o. prevádzkuje jednu z najväčších bezdrôtových sietí v Kysuckom Novom Meste, v jeho mestských častiach Budatínska Lehota, Oškerda a Dubie. V obciach Povina, Nesluša, Radoľa, Rudina, Rudinka, Rudinská, v časti obce Kysucký Lieskovec a v mestských častiach Žiliny: Vranie a Brodno. Poskytuje bezdrôtové a ethernetové pripojenie do siete Internet a vo vybraných lokalitách aj pripojenie prostredníctvom lokálnej káblovej televízie a optickej siete.

Na trhu pôsobíme už od roku 2003 a a za túto dobu sme pripojili veľa spokojných zákazníkov, ktorí nám dôverujú a denne sa spoliehajú na vysokú kvalitu našich služieb. Prevádzkovanú sieť ustavične rozširujeme, zlepšujeme a zrýchľujeme investíciami do nových technológií.

Konektivitu do siete internet odoberáme priamo z optickej siete v Kysuckom Novom Meste. To spolu s využívaním najmodernejších technológií bezdrôtového šírenia signálu ako v licencovaných, tak aj v nelicencovaných pásmach garantuje našim klientom vysokú kvalitu pripojenia bez výpadkov alebo obmedzení s rádovo kratšou dobou odozvy ako u konkurečných poskytovateľov.

Ponúkame širokú škálu užívateľských programov, dátovo a časovo neobmedzené pripojenie do siete Internet a vysokú úroveň poskytovaných služieb za bezkonkurenčné ceny. Pravidelne (minimálne raz ročne) navyšujeme rýchlosť pripojenia všetkým naším klientom bez navýšenia poplatku.

Cieľom spoločnosti je sprostredkovať pripojenie na internet čo najväčšiemu počtu ľudí za maximálne výhodných podmienok. Portfólio našich klientov zahŕňa aj významné firmy v Kysuckom Novom Meste.

Okrem poskytovania prístupu do siete internet sa zaoberáme aj ďalšími službami v oblasti internetu, ako:

  • tvorba webových stránok
  • tvorba internetových obchodov
  • webhosting

Akcia

JOJ 24HD - Nová spravodajská TV Akcia TV Domáca bezdrôtová sieť pre každého s rýchlym wi-fi routerom ikony_eset_family_security_pack

Servis

V našej prevádzke na Neslušskej ceste 1293 v Kysuckom Novom Meste vám ponúkame možnosť montáže, údržby a opráv vašho počítačového hardware a software.

Zobraziť viac

Pokrytie

Pokrytie signálom V súčasnosti pokrývame signálom mesto Kysucké Nové Mesto a jeho mestské časti Budatínska Lehota, Oškerda, Dubie. Obce Rudina, Rudinka, Rudinská, Nesluša, Povina, Radoľa, časť obce Kysucký Lieskovec a mestské časti Žiliny: Vranie, Brodno.

Zobraziť viac

Copyright © 2007 - 2018 LIGHTNET, s.r.o. - Internet Service Provider, Kysucké Nové Mesto, mapa stránok, Facebook Twitter Aktuality LIGHTNET, s.r.o.