Inteligentná televízia Servis počítačov Výstavba sietí Bezdrôtová optika Domáce zariadenia biznis

Internet

LIGHTNET Mega Airmax

Pripojenie do internetu určené pre náročných zákaznikov s požiadavkou na vysoké prenosové rýchlosti. Pripojenie špičkovou bezdrôtovou technológiou AirMax.

LIGHTNET Mega Airmax

LIGHTNET OPTIK

Vysokorýchlostné pripojenie do internetu pre najnáročnejších zákazníkov požadujúcich najvyššiu kvalitu Pripojenie špičkovou technológiou prostredníctvom optického vlákna

LIGHTNET OPTIK

KUKI TV - Inteligentná televízia

Inteligentná internetová televízia Kuki bez záväzkov! Telka nabitá vyše 140 TV stanicami. Sleduj ich až 7 dní spätne a v HD kvalite. Kuki funguje na internete kdekoľvek v EU!

KUKI TV - Inteligentná televízia

Kompletný cenník služieb. Adobe Portable Dokument

Akcia

JOJ 24HD - Nová spravodajská TV Akcia TV Domáca bezdrôtová sieť pre každého s rýchlym wi-fi routerom ikony_eset_family_security_pack

Servis

V našej prevádzke na Neslušskej ceste 1293 v Kysuckom Novom Meste vám ponúkame možnosť montáže, údržby a opráv vašho počítačového hardware a software.

Zobraziť viac

Pokrytie

Pokrytie signálom V súčasnosti pokrývame signálom mesto Kysucké Nové Mesto a jeho mestské časti Budatínska Lehota, Oškerda, Dubie. Obce Rudina, Rudinka, Rudinská, Nesluša, Povina, Radoľa, časť obce Kysucký Lieskovec a mestské časti Žiliny: Vranie, Brodno.

Zobraziť viac

Copyright © 2007 - 2018 LIGHTNET, s.r.o. - Internet Service Provider, Kysucké Nové Mesto, mapa stránok, Facebook Twitter Aktuality LIGHTNET, s.r.o.