Servis počítačov Výstavba sietí Bezdrôtová optika Domáce zariadenia biznis

Internet

LIGHTNET Kamera

Pripojenie do internetu určené pre kamerové zabezpečovacie systémy s navýšeným uploadom aký nikde nenájdete. Umožňuje komfortnú správu vášho kamerového systému z akéhokoľvek miesta na internete. Zároveň poskytuje aj veľmi dobrú rýchosť sťahovania bez dátových a časových limitov.

LIGHTNET Kamera

LIGHTNET Chata

Najlacnejšie pripojenie do internetu pre klientov, ktorí chcú vysokú kvalitu za nízku cenu. Najlacnejšie pripojenie do internetu pre klientov, ktorí chcú neobmedzené pripojenie s vysokou kvalitou a nízkou cenou.

LIGHTNET Chata

LIGHTNET Študent

Vysokorýchlostné pripojenie do internetu pre študentov a aktívnych ľudí so spodnou garantovanou hranicou 512 kbps. Vysokorýchlostné pripojenie do internetu pre študentov a aktívnych ľudí bez časových a dátových obmedzení so spodnou garantovanou hranicou 512 kbits.

LIGHTNET Študent

LIGHTNET Firma

Vysokorýchlostné pripojenie do internetu určené najmä pre firmy, ktoré potrebujú byť stále online. Časovo a dátovo neobmedzené pripojenie do internetu určené pre firmy a užívateľov, ktorí chcú využívať maximálne rýchlosti 24 hodín denne.

LIGHTNET Firma

LIGHTNET Doma

Rýchle pripojenie do internetu určené najmä pre domácnosti, bez časových a dátových obmedzení. Rýchle pripojenie do internetu určené najmä pre domácnosti, bez časových a dátových obmedzení.

LIGHTNET Doma

Kompletný cenník služieb. Adobe Portable Dokument

Akcia

Domáca bezdrôtová sieť pre každého s rýchlym wi-fi routerom ikony_eset_family_security_pack TP-LINK TL-WR840N

Servis

V našej prevádzke na Neslušskej ceste 1293 v Kysuckom Novom Meste vám ponúkame možnosť montáže, údržby a opráv vašho počítačového hardware a software.

Zobraziť viac

Pokrytie

Pokrytie signálom V súčasnosti pokrývame signálom mesto Kysucké Nové Mesto a jeho mestské časti Budatínska Lehota, Oškerda, Dubie. Obce Rudina, Rudinka, Rudinská, Nesluša, Povina, Radoľa, časť obce Kysucký Lieskovec a mestské časti Žiliny: Vranie, Brodno.

Zobraziť viac

Copyright © 2007 - 2018 LIGHTNET, s.r.o. - Internet Service Provider, Kysucké Nové Mesto, mapa stránok, Facebook Twitter Aktuality LIGHTNET, s.r.o.